prowincja
stowarzyszenie kulturalne

Nasza nowa strona internetowa


2013.10.22 Projekty Komunikaty

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie internetowej. Stopniowo będziemy dodawać do niej więcej treści, zwłaszcza dotyczącej archiwum działalności naszego stowarzyszenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, naszymi przemyśleniami oraz do poznawania razem z nami atrakcji kulturalnych regionu.

Informator kulturalny

W tym miejscu będziemy informować Was o ciekawych wydarzeniach kulturalnych w okolicy. Nie tylko o tych, w których sami bierzemy udział. Naszym zamiarem jest pokazanie także, że nasze pojmowanie regionu nie zatrzymuje się na polskiej granicy, dlatego, korzystając z naszej współpracy z partnerami z Czech i Słowacji mamy zamiar informować o pobliskich imprezach kulturalnych w tych krajach.

Informacje o stowarzyszeniu

Tutaj znajdziecie informacje na temat stowarzyszenia kulturalnego "prowincja".  Archiwum naszej działalności (w przygotowaniu) oraz informacje o bieżących projektach, które także dostępne są bezpośredniu spod linku "bieżące projekty"

Blog

W tym miejscu publikować będziemy artykuły o tematyce kulturalnej i społecznej, przemyślenia, relacje z wydarzeń, recenzje kulturalne. Znajdą się tutaj także informacje dotyczące postępu poszczególnych projektów, które realizujemy.

Zapraszamy do poznania nas bliżej i do współpracy.

 Udostępnij
Dodaj komentarz
Zobacz inne artykuły na naszym blogu